Karabük SRC Eğitim Kurumu T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından resmi olarak yetkilendirilerek Mesleki Yeterlilik Eğitimleri vermek üzere kurulmuştur.

Kaliteli eğitim anlayışını ilke edinen kurumumuz , deneyimli ve uzman kadrosu ile SRC, ODY, ÜDY yetki belgeleri için gerekli mesleki yeterlilik eğitimlerini uygulamakta, sınavlarda %100 başarıyı hedeflemekte , en önemlisi lider ve gelişmekte olan bir çok firmaya ,yöneticilerine , şoför personellerine ve siz şoförlere ulaştırma faaliyetlerindeki sağlıklı işleyiş kurallarının tam olarak öğretilmesi ve kazandırılmasını sağlamaktadır. Çağdaş alt yapımızla ve alanında en iyisi olan profesyonel kadromuzla hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliği arttırabilmek adına sürekli kendimizi geliştirdik.Avrupa Birliği uyum yasaları çerçevesinde düzenlenen yasal mevzuatlar takip edilerek doğru ve ,güncel bilgilere hakim olan kurumumuz güvenilirllik kazanmış ,herkesin tercih ettiği bir kurum olmuştur. Sektörün Öncü kurumu olmak ve bu başarılarımızı devam ettirebilmek için hizmet kalitesini düşürmeden ,güleryüz ile doğrulardan ödün vermemeyi ilke edindik.Sizinde bize katılıp ‘ Bilinçli sürücü ‘ olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.

MİSYON


Karayolu taşımalarının ülke ekonomisinin gerektirdiği şekilde düzenlenmesine katkıda bulunmak, taşımada düzeni ve güvenliğin, taşımacı, acente ve taşıma işleri komisyoncuları ile nakliyat ambarı ve kargo işletmeciliğinin ve benzeri hizmetlerin şartlarının bilinmesini sağlamak. Taşıma işlerinde istihdam edilenlerin niteliklerini, haklarını ve sorumlulukları ile , karayolu taşımalarının, diğer taşıma sistemleri ile birlikte birbirlerini tamamlayıcı olarak hizmet vermesinin ve mevcut imkânların daha yararlı bir şekilde kullanılmasının bilinmesini mümkün kılmaktır.

VİZYON


Kaliteli eğitim anlayışını ilke edinerek nitelik yönünden değişime uyum gücü kazandırılmış bireyler yetiştirerek işletmelerin ve Türkiye ‘nin rekabet günü yükseltmek , Etik çalışma prensibi ile Türkiye nin öncü kurumu olmaktır.

karabük src sınavı, karabük src eğitimi, safranbolu src, safranbolu src eğitimi, src, src eğitim, karabük'te src eğitimi, karabük'te src sınavı, karabük src, karabük ody, karabük üdy, KARABÜK ÜDY, KARABÜK SRC, KARABÜK ODY, KARABÜK'TE ODY, KARABÜK'TE SRC, karabük'te src, karabük'te üdy, safranbolu src, eskipazar src, ovacık src, karabük merkez src eğitimi, src belgesi nasıl alınır ?, src belgesi karabük, karabük src belgesi, karabük src 1, karabük src 2, karabük src3, karabük src4, karabük src5